Klawiatura mechaniczna SteelSeries Apex 7 TKL w promocji za 449 zł (możliwe 419 zł w ratach 0%)

SteelSeries Apex 7 TKL

Zainteresowani zakupem nowej klawiatury mechanicznej mogą zwrócić uwagę na ofertę sklepu RTV EURO AGD. Model SteelSeries Apex 7 TKL (Blue Switch) dostępny jest aktualnie w cenie 449 zł przy podaniu kodu widocznego w poniższym boxie. Przy zakupie na raty 0%, cena spada do 419,06 zł.

Kup SteelSeries Apex 7 TKL (Blue Switch)

Specyfikacja klawiatury prezentuje się następująco:

  • Typ: mechaniczna
  • Typ podłączenia: USB, przewodowa
  • Przełączniki dla graczy: SteelSeries QX2 Blue
  • Podświetlenie klawiszy: tak

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa. Promocja potrwa do 18 grudnia 2023.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.