Klawiatura SteelSeries Apex 9 TKL w promocji od 395 zł z okazji Black Week 2023

SteelSeries Apex 9 TKL

W polskich sklepach znajdziemy teraz świetne oferty na SteelSeries Apex 9 TKL. Klawiaturę z optycznymi przełącznikami zakupimy w promocji już od 395 zł, co stanowi obniżkę nawet o 354 zł względem ceny sugerowanej przez producenta. W sklepach EURO RTV AGD, Media Expert oraz OleOle możemy rozłożyć zakup na raty 0%.

Kup SteelSeries Apex 9 TKL

Specyfikacja klawiatury prezentuje się następująco:

  • Typ klawiatury: Optyczno-mechaniczna
  • Komunikacja z komputerem: Przewodowa
  • Typ podłączenia: USB-C
  • Podświetlane przyciski: Tak
  • Wymiary: 355 x 128 x 41 mm

Dostawa kurierem lub do Paczkomatu InPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.