Słuchawki bezprzewodowe SteelSeries Arctis 1 Wireless dostępne za 269 zł (60 zł taniej)

SteelSeries Arctis 1 Wireless

W sklepie RTV EURO AGD ruszyła bardzo fajna promocja na słuchawki bezprzewodowe SteelSeries Arctis 1 Wireless. Obecnie headset można kupić za jedyne 269 zł, co jest obniżką na poziomie 60 zł. Oferta obowiązuje do 19 lipca lub wyczerpania zapasów.

Kup SteelSeries Arctis 1 Wireless

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Słuchawki można też kupić nawet na 20 odroczonych rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.