Słuchawki SteelSeries Arctis 7P+ dostępne w promocji za 433 zł (możliwe 404,14 zł w ratach 0%)

SteelSeries Arctis 7P+

W polskich sklepach dostaniemy teraz w dobrej cenie bezprzewodowe słuchawki. SteelSeries Arctis 7P+ są dostępne w promocji za 433 zł, a przy zakupie na raty 0% cena spada do 404,14 zł. Słuchawki są kompatybilne z PC, PlayStation oraz Nintendo Switch.

Kup SteelSeries Arctis 7P+

Specyfikacja słuchawek prezentuje się następująco:

  • Typ: bezprzewodowe – 2,4GHz, nauszne, zamknięte
  • Pasuje do: PC/laptop, PlayStation 4, Nintendo Switch, tablet/smartfon
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
  • Dynamika (SPL): 98 dB
  • Impedancja: 32 Ω

Dostawa kurierem, a także do Paczkomatów InPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.