Mysz gamingowa SteelSeries Prime+ z limitowaną podkładką QCK w promocji za 179 zł (taniej o 40 zł)

SteelSeries Prime+ podkładka QCK

W sklepie RTV EURO AGD znajdziemy teraz ciekawą promocję na SteelSeries Prime+. Mysz gamingowa w zestawie z limitowaną podkładką QCK w rozmiarze L (50 x 45 cm) jest teraz dostępna w cenie 179 zł, przy użyciu kodu widocznego w boxie poniżej. Promocja potrwa do 7 września 2023 do godziny 23:45 lub do wyczerpania puli kodów.

Kup SteelSeries Prime+ z limitowaną podkładką QCK

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.