Myszka gamingowa SteelSeries Prime+ oraz limitowana podkładka QCK L w promocji za 169 zł (50 zł taniej)

Myszka gamingowa SteelSeries Prime+ Podkładka QCK L Edycja Limitowana

W sklepie RTV EURO AGD wystartowała atrakcyjna promocja na myszkę gamingową SteelSeries Prime + wraz z limitowaną podkładką QCK w rozmiarze L. Zestaw można teraz kupić za 169 zł, czyli o 50 zł taniej niż wynosi cena regularna. To bardzo fajna promocja, która trwa tylko do 9 maja do 23:45 lub wyczerpania zapasów.

Kup zestaw SteelSeries Prime+ z podkładką QCK L

Specyfikacja myszki:

  • Typ: optyczna, przewodowa
  • Czułość: 18000 dpi
  • Typ podłączenia: USB
  • Liczba przycisków: 5
  • Waga: 71 g

Dostawa kurierem do domu jest całkowicie darmowa, do Paczkomatów InPost także. Zestaw można też odebrać osobiście w dowolnym salonie stacjonarnym RTV EURO AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.