Mysz gamingowa SteelSeries Prime Mini dostępna za 65,99 zł

SteelSeries Prime Mini

Sklep RTV Euro AGD wystartował właśnie z promocją na SteelSeries Prime Mini. Po obniżce myszka jest dostępna za 65,99 zł. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wymianą akcesoriów komputerowych, to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na taką ofertę.

Kup SteelSeries Prime Mini

Cena dostawy myszki kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost zaczyna się od 9,90 zł. Sprzęt można też odebrać za darmo w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.