Zestaw SteelSeries Prime+ i SteelSeries QCK L dostępny w promocji za 167 zł (ok. 50 zł taniej)

SteelSeries Prime+ i podkładka QCK L Edycja Limitowana

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała ciekawa promocja na zestaw myszka + podkładka SteelSeries Prime+ i SteelSeries QCK L w wersji limitowanej. Solidny set dla graczy można obecnie kupić za 167 zł, czyli ok. 50 zł mniej w stosunku do ceny bazowej. Cena promocyjna obowiązuje do 12.10.2023. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup SteelSeries Prime+ + SteelSeries QCK L Edycja Limitowana

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa. Sprzęt można również odebrać osobiście w wybranym salonie stacjonarnym RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.