Myszka gamingowa SteelSeries Rival 5 w promocji za 209 zł (taniej o 50 zł)

SteelSeries Rival 5

W sklepie RTV EURO AGD znajdziemy dobrą okazję na zakup myszki gamingowej. Model SteelSeries Rival 5 dostaniemy teraz w cenie 209 zł przy użyciu kodu podanego w boxie poniżej. Promocyjna cena z kodem obowiązuje do 31 grudnia 2023 do godziny 23:45.

Kup SteelSeries Rival 5

Specyfikacja myszki prezentuje się następująco:

  • Typ myszy: optyczny, przewodowa
  • Czułość myszy: 18000 dpi
  • Typ podłączenia: USB
  • Liczba przycisków: 9

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.