Pudełkowe wydanie Stray na PlayStation 5 dostępne za 101,94 zł

stray ps5

Z okazji Allegro Black Weeks w serwisie znajdziemy wiele ciekawych ofert również na gry. Pudełkowe wydanie Stray na PS5 dorwiemy teraz w cenie 101,94 zł. To dobra okazja, żeby nadrobić kocie przygody rozgrywające się w ruinie cybermiasta.

Kup Stray (PS5)

Dostawa jest darmowa dla posiadaczy pakietu Allegro Smart.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.