System Shock Remake na PC dostępne za 129 zł zamiast 179 zł! Kup grę ze świetnymi ocenami dużo taniej

System Shock Remake

System Shock Remake ma dziś swoją premierę, a nasza recenzja (jak i wiele innych) tylko potwierdza, że odświeżenie legendarnego shootera się udało. Gra na Steamie kosztuje obecnie 179 zł, ale dzięki świetnej promocji w Instant Gaming można ją kupić o 50 zł taniej, za jedyne 129 zł. Co tu dużo mówić: warto.

Kup System Shock Remake

Brak prowizji za płatność.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.