Telewizor LG 65QNED813QA (65″, 120 Hz, AMD FreeSync) w promocji za 3399 zł (400 zł taniej)

LG 65QNED813QA

W sklepie Media Markt wystartowała ciekawa promocja na telewizor 65QNED813QA od LG. Model ten można obecnie zakupić za 3399 zł. Telewizor wyposażony jest w wykorzystującą technologię Quantum Dot + NanoCell matrycę o rozdzielczości 4K i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Sprzęt wspiera także AMD Freesync Premium.

Kup LG 65QNED813QA

Jedyną opcją dostawy telewizora jest darmowa wysyłka do sklepu Media Markt. Cena promocyjna obowiązuje do 21 września lub do wyczerpania zapasów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.