Telewizor LG 65UQ751C (65″, LED, 60 Hz) w promocji za 2149 zł. Taniej o 400 zł!

Telewizor LG 65UQ751C

Na Allegro przez kilka dni można kupić taniej 65-calowy, naprawdę niezły (w tym budżecie) telewizor LG 65UQ751C. Aktualnie zapłacimy za niego 2149 zł, czyli o 400 zł mniej. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup LG 65UQ751C

Dostawa sprzętu kurierem jest darmowa. Promocja odbywa się w ramach Allegro Days 2023 i trwa do 6.09.2023 r.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.