Telewizor Samsung QE65Q77CAT (65″, QLED 4K, 120Hz) w promocji za 4249 zł (możliwe 4036 zł w ratach 0%)

Samsung QE65Q77CAT

W RTV EURO AGD jest obecnie dostępna bardzo fajna promocja na telewizor Samsung QE65Q77CAT z 65-calowym ekranem QLED o rozdzielczości 4K i odświeżaniu 120 Hz. Sprzęt można aktualnie kupić za 4249 zł lub 4036 zł, rozkładając płatność na 20 rat 0% – wówczas sklep zapłaci za ciebie pierwsze zobowiązanie. W tej cenie zdecydowanie warto – to świetny TV do gier, filmów i w zasadzie wszystkich innych zastosowań.

Kup Samsung QE65Q77CAT

Specyfikacja telewizora jest następująca:

  • Ekran: 65 „, QLED, 4K UHD / 3840 x 2160
  • Częstotliwość odświeżania: 120 Hz
  • Funkcje: HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB – multimedia
  • Smart TV: tak (Samsung Tizen 7.0)
  • Waga z opakowaniem: 35 kg

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Pod koniec jeszcze raz przypominamy, że kupując na 20 rat 0%, pierwszą ratę zapłaci za ciebie sklep, dzięki czemu telewizor finalnie wyjdzie cię jeszcze taniej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.