Telewizor Samsung QE65Q80C (65″, QLED, 4K, 120 Hz) dostępny za 5479 zł (taniej o 520 zł)

Samsung QE65Q80C

W sklepie Media Exptert pojawiła się całkiem interesująca oferta dla wszystkich, którzy aktualnie zastanawiają się nad zakupem nowego telewizora. Samsung QE65Q80C w wersji dostępny jest bowiem za 5479 zł. Okazja jest na tyle ciekawa, że warto zwrócić na nią szczególną uwagę.

Kup telewizor Samsung QE65Q80C

Specyfikacja tego telewizora prezentuje się następująco:

  • Ekran: 65 cali, QLED, UHD/4K, 3840 x 2160 px
  • Odświeżanie: 120 Hz
  • Smart TV: Tak
  • Technologia HDR: HDR10, HLG
  • Złącza: 4x HDMI, 2x USB

Dostawa do domu przy zakupie w sklepie Media Expert jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.