Telewizor Sony OLED XR-55A80J 55″ 4K dostępny za 4899 zł – możliwe 20 rat 0%!

Sony OLED XR-55A80J 55"

W RTV Euro AGD trwa właśnie wyprzedaż, na mocy której przeceniono także 55-calowy telewizor Sony OLED XR-55A80J. Po obniżce kosztuje teraz 4899 zł. Sprzęt można zakupić również w 20 ratach 0%.

Kup NAZWA PRZEDMIOTU

Dostawa telewizora do domu oraz odbiór w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD są darmowe. Promocja potrwa tylko do końca dnia, tj. do 24.04 do godziny 23:45.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.