Telewizor Sony XR55A90JAEP (55″, 4K, 100Hz) dostępny za 5980 zł (taniej o 519 zł)

Telewizor SONY XR55A90JAEP

W sklepie Media Expert pojawiła się dość ciekawa oferta na porządny telewizor, który powinien bardzo dobrze sprawdzić się przy wszystkich dostępnych konsolach. Sony XR55A90JAEP w wersji 55-calowej dostępny jest bowiem za 5980 zł. Oferta obowiązuję do końca dnia, dlatego warto się naprawdę pośpieszyć!

Kup Sony XR55A90JAEP

Specyfikacja tego telewizora prezentuje się następująco:

  • Ekran: 55″, OLED, UHD/ 4K
  • Odświeżanie: 100 Hz
  • Smart TV: Tak
  • System: Google TV
  • Złącza: 4x HDMI, 3x USB

Dostawa do domu przy zakupie jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość zakupu w formie 30 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.