Telewizor TCL 65QLED870 65″ w promocji za 3590 zł! Możliwe 40 rat 0% po 89,75 zł miesięcznie

TCL 65QLED870 65"

RTV EURO AGD ruszyło z bardzo dobrą promocją na świetny i zarazem niedrogi telewizor TCL 65QLED870. 65-calowy ekran można obecnie kupić za 3590 zł lub 89,75 zł miesięcznie, wybierając opcję 40 rat 0% z pierwszą płatnością w sierpniu. Co ciekawe, po zakupie otrzymasz aż 350 zł do wydania na kolejne zakupy!

Kup TCL 65QLED870 65″

Specyfikacja prezentuje się następująco:

  • Ekran: 65 „, 4K UHD / 3840 x 2160, QLED
  • Częstotliwość odświeżania ekranu: 100 Hz / 120 Hz
  • Smart TV: tak

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Pod koniec jeszcze raz przypominamy, że sprzęt można też kupić na 40 rat 0% z pierwszą płatnością dopiero w sierpniu – to bardzo fajna opcja, jeżeli ktoś nie chce od razu wydawać całej kwoty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.