Telewizor TCL QLED 55C635 55″ dostępny za 2299 zł! Możliwe raty 0%

TCL QLED 55C635 55

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie promocja na 55-calowy telewizor TCL QLED 55C635. Obecnie można go kupić o około 100 złotych poniżej standardowej ceny, czyli za 2299 zł. TV jest napędzany systemem Google TV, co gwarantuje dostęp do wielu ciekawych aplikacji.

Kup TCL QLED 55C635 55″

Dostawa kurierem do domu lub odbiór osobisty telewizora w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD są darmowe. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.