Pudełkowe wydanie The Callisto Protocol na Xboxa One i Xboxa Series X dostępne od 79,99 zł

The Callisto Protocol Xbox One Xbox Series X

W Media Expert pojawiła się właśnie ciekawa promocja na The Callisto Protocol na Xboxa One i Xboxa Series X. Cena pudełkowego wydania zaczyna się teraz od 79,99 zł. Mamy więc do czynienia z jedną z najniższych kwot, jakie kiedykolwiek trzeba było zapłacić za grę w polskim sklepie.

Kup The Callisto Protocol

Darmowa dostawa do domu kurierem lub do Paczkomatów inPost. Grę można też odebrać w stacjonarnych sklepach Media Expert.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.