The Crew Motorfest Edycja Specjalna (Xbox, PlayStation) dostępna już od 129,99 zł (taniej o 80 zł)

The Crew Motorfest

W sklepie Media Expert pojawiła się promocja na pudełkowe wydanie The Crew Motorfest Edycja Specjalna w wersjach na konsole PlayStation i Xbox. Tytuł można obecnie kupić już od 129,99 zł, czyli o 80 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej, w zależności od platformy. Nie podano szczegółów dotyczących czasu trwania promocji.

Kup The Crew Motorfest Edycja Specjalna

Dostawa kurierem lub do Paczkomatu jest za darmo. Grę można odebrać też w sklepie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.