The Last of Us Part 1 na PC już dostępne! Kup grę w rewelacyjnej cenie za ~ 185 zł!

The Last of Us Part 1 Instant Gaming

Dziś premiera The Last of Us Part 1 na PC. Przygody Joela i Ellie w końcu zostały przeniesione na komputery, bo dotychczas były dostępne wyłącznie na konsolach Sony. To niewątpliwie wielki dzień dla wielu graczy, ponieważ TLOU to jedna z marek, której pecetowcy zazdrościli konsolowcom najbardziej. Na szczęście oczekiwania dobiegły końca – można już kupić pierwszą część The Last of Us na PC i to w rewelacyjnej cenie!

The Last of US Part 1 na PC w super cenie w Instant Gaming

The Last of Us Part 1
The Last of Us Part 1

The Last of Us Part 1 to jedna z największych, jeśli nie największa marcowa premiera na PC. Gra po raz pierwszy ukazała się na PS3 w 2013 roku, ale niemal 10 lat później debiutuje na „blaszakach”. Pierwsze oceny komputerowej wersji produkcji Naughty Dog są rewelacyjne, ale to było do przewidzenia.

Jeśli planowaliście zakup The Last of Us Part 1 na PC, to polecamy zainteresować się ofertą sklepu Instant Gaming. Otóż u tego sprzedawcy gra jest obecnie dostępna za ~ 185 zł i to w wersji na Steam. To aż 75 zł taniej niż w sklepie Valve!

Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć. Pod koniec warto przypomnieć, że Instant Gaming to sklep internetowy z wieloletnim stażem, który na polskim rynku działa od nieco ponad roku. Mimo krótkiej obecności w Polsce sprzedawca ten cieszy się już naprawdę sporą renomą wśród Polaków i stale zyskuje na popularności. Zakupy tam są tanie, ale też proste i bezpieczne.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.