The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edycja Kolekcjonerska w promocji za 464 zł (55 zł taniej)

the legend of zelda tears of the kingdom edycja kolekcjonerska

W sklepie Neonet pojawiła się okazyjna oferta na The Legend of Zelda Tears of The Kingdom Collector’s Edition. Kolekcjonerka jest teraz dostępna w cenie 464 zł przy wykorzystaniu kodu rabatowego. W skład edycji wchodzą:

  • The Legend of Zelda Tears of the Kingdom na Nintendo Switch (wersja fizyczna)
  • Artbook
  • Steelbook
  • Stalowy plakat ICONART
  • 4 sztuki przypinek

Cena z podanym w boxie poniżej kodem obowiązuje do 30 sierpnia 2023 do godziny 23:59. Warto zatem się pośpieszyć!

Kup The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edycja Kolekcjonerska

Wysyłka kurierem jest darmowa. Produkt można również odebrać w sklepie Neonet.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.