The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edycja Kolekcjonerska w promocji za 489 zł (taniej o 30 zł)

the legend of zelda tears of the kingdom edycja kolekcjonerska

W EURO RTV AGD pojawiła się dobra oferta na The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edycja Kolekcjonerska. Zestaw jest teraz dostępny w cenie 489 zł przy użyciu kodu rabatowego podanego w poniższym boxie. Promocja potrwa do 6 listopada 2023, godz. 23:45.

Kup The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edycja Kolekcjonerska

W skład edycji wchodzą:

  • The Legend of Zelda Tears of the Kingdom na Nintendo Switch (wersja fizyczna)
  • Artbook
  • Steelbook
  • Stalowy plakat ICONART
  • 4 sztuki przypinek

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.