The Legend of Zelda Tears of the Kingdom na Nintendo Switch dostępne za 230,77 zł

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom

Z okazji Allegro Black Weeks 2023 w serwisie znajdziemy świetnie oferty na gry. Wśród nich warto wyróżnić The Legend of Zelda Tears of the Kingdom na Nintendo Switch, które zakupimy teraz w cenie 230,77 zł. Produkcja nominowana jest do nagrody Game of the Year.

Kup The Legend of Zelda Tears of the Kingdom

Dostawa jest darmowa dla posiadaczy Allegro Smart.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.