Kierownica Thrustmaster TMX Force Feedback do Xboxów i PC w promocji za 719 zł (210 zł taniej)

Thrustmaster TMX Force Feedback

W sklepie RTV EURO AGD wystartowała świetna promocja na kierownicę do konsol Xbox One i Xbox Series X|S oraz PC. Thrustmaster TMX Force Feedback z pedałami jest teraz dostępna w cenie 719 zł przy użyciu kodu podanego w boxie poniżej. Promocja potrwa do 14 września 2023 roku do godziny 23:45 lub do wyczerpania puli kodów, więc warto się pośpieszyć!

Kup Thrustmaster TMX Force Feedback

Dostawa kurierem do domu jest darmowa. Zakup można także rozłożyć nawet na 30 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.