Kierownica Thrustmaster TMX Force Feedback do Xboxów i PC w promocji za 729 zł (200 zł rabatu)

Thrustmaster TMX Force Feedback z pedałami

W sklepie RTV EURO AGD wystartowała świetna promocja na kierownicę do Xbox One i Xbox Series X|S oraz PC. Otóż Thrustmaster TMX Force Feedback z pedałami można obecnie kupić za 729 zł, co oznacza rabat w wysokości 200 zł. To naprawdę świetne „kółko” za bardzo dobre pieniądze.

Kup Thrustmaster TMX Force Feedback z pedałami

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Kierownicę można też kupić nawet na 20 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.