Kup tanio Tiny Tina’s Wonderlands! Gra z DLC na Xboxa dostępna za ~ 230 zł, a „podstawka” na PC za ~ 175 zł

Tiny Tina's Wonderlands

Premiera Tiny Tina’s Wonderlands już za nami. Pierwsze recenzje gry są naprawdę niezłe, dlatego wielu graczy zapewne zaciera już ręce, aby rozpocząć swoją przygodę w tym pokręconym świecie.

W niniejszym poradniku pokażemy ci, jak kupić Tiny Tina’s Wonderlands taniej niż w regularnej cenie. Za wydanie Chaotic Great Edition w wersji na Xboxa, które poza podstawową grą zawiera także m.in. season passa, zapłacisz tylko ~ 230 zł, natomiast pecetowcy za „podstawkę” będą musieli wyłożyć jedynie ~ 175 zł. Co tu dużo mówić: opłaca się!

Tiny Tina’s Wonderlands tanio na konsole Xbox – najlepsze oferty

Kliknij w poniższy przycisk, a rozwinie się odpowiedni sposób na zakup Tiny Tina’s Wonderlands – Chaotic Great Edition w wersji na konsole Xbox.

Aby kupić Tiny Tina’s Wonderlands – Chaotic Great Edition (wydanie z season passem) na konsole Xbox za ok. 230 zł, trzeba wykorzystać darmowego VPN-a i klucz z Turcji, który oczywiście będzie działać w Polsce bez żadnego problemu. Jeśli chcesz nabyć omawianą grę za wspomnianą kwotę, po prostu wykonaj poniższe kroki.

Krok 1
Kup klucz do Tiny Tina’s Wonderlands – Chaotic Great Edition z dowolnego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest obecnie najkorzystniejsza).

Tiny Tina’s Wonderlands – Chaotic Great Edition na konsole Xbox (Turcja)

Krok 2
Pobierz za darmo Urban VPN (lub użyj swojego VPN-a, jeśli posiadasz) i zainstaluj go jako rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome — możesz też ściągnąć rozszerzenie do innych przeglądarek albo aplikację na smartfon z Androidem lub iOS, ale w przeciwieństwie do rozszerzenia dla Google Chrome, będziesz musiał(a) rozpocząć bezpłatny 7-dniowy okres próbny wersji premium, jednocześnie pamiętając, aby anulować go przed końcem. Po pomyślnej instalacji uruchom VPN-a i połącz się z tureckim serwerem.

Krok 3
Będąc połączonym(ą) z tureckim serwerem, odwiedź stronę redeem.microsoft.com i aktywuj kupiony klucz na Tiny Tina’s Wonderlands – Chaotic Great Edition.

Krok 4
Wszystko gotowe. Możesz już wyłączyć VPN-a i cieszyć się z Tiny Tina’s Wonderlands – Chaotic Great Edition za ok. 230 zł!

Tiny Tina’s Wonderlands tanio na PC – najlepsze oferty

Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a rozwinie się odpowiedni sposób na zakup konkretnego wydania Tiny Tina’s Wonderlands w wersji na komputery PC.

Aby kupić Tiny Tina’s Wonderlands na komputery PC za ok. 175 zł, po prostu wykonaj poniższe kroki.

Krok 1
Kup klucz do Tiny Tina’s Wonderlands z dowolnego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest obecnie najkorzystniejsza).

Tiny Tina’s Wonderlands na PC (Epic Games Store)

Kupiony klucz możesz od razu aktywować na platformie Epic Games Store, pod tym adresem.

Aby kupić Tiny Tina’s Wonderlands – Chaotic Great Edition (wydanie z season passem) na komputery PC za ok. 225 zł, po prostu wykonaj poniższe kroki.

Krok 1
Kup klucz do Tiny Tina’s Wonderlands – Chaotic Great Edition z dowolnego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest obecnie najkorzystniejsza).

Tiny Tina’s Wonderlands – Chaotic Great Edition na PC (Epic Games Store)

Kupiony klucz możesz od razu aktywować na platformie Epic Games Store, pod tym adresem.

Na ten moment to najtańsze sposoby na zakup gry Tiny Tina’s Wonderlands. Asortyment w powyższych sklepach stale się zmienia, dlatego warto dokonać zakupu czym prędzej, aby zaklepać sobie swoją kopię w dobrej cenie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z