Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy na Xboxy dostępne za 25 zł! Kup trzy gry nawet… 185 zł taniej

Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy

W ostatnim czasie pojawiła się bardzo ciekawa promocja na Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy. Zestaw trzech gier z przygodami Lary Croft na Xboxy (Xbox One, Xbox Series X|S) można obecnie kupić za ok. 25 zł, czyli aż 185 zł taniej względem ceny w Xbox Store. Aby dokonać zakupu za tak niewielkie pieniądze, czytaj dalej.

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy tanio na konsole Xbox One i Xbox Series X|S – gra już od 25 zł

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy to rewelacyjny zestaw gier, które fanów gatunku wciągną na wiele godzin. Biorąc pod uwagę cenę w przypadku klucza z Argentyny, nawet nie ma co się zastanawiać nad zakupem!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.