Mikrofon pojemnościowy Trust GXT 258W Fyru dostępny w promocji za 139 zł (220 zł taniej)

Trust GTX 258W Fyru

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała ciekawa promocja na mikrofon pojemnościowy Trust GXT 258W Fyru. Solidny sprzęt dla streamerów i nie tylko można obecnie kupić z pomocą odpowiedniego kodu rabatowego za 139 zł, czyli aż 220 zł mniej w stosunku do ceny podstawowej. Promocją objęta jest również czarna wersja kolorystyczna mikrofonu, za którą zapłacimy niewiele więcej. Cena z kodem na biały mikrofon obowiązuje do 09.10.2023 do godziny 23:45, a w przypadku czarnego potrwa ona aż do 16.10.2023 do godziny 23:45. W obydwu przypadkach płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Trust GXT 258 Fyru

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Rodzaj mikrofonu: pojemnościowy
  • Charakterystyka: wielokierunkowa (kardioidalna, stereo, dwukierunkowa, wielokierunkowa)
  • Złącze: USB-C – 1 szt., złącze słuchawkowe
  • Pasmo przenoszenia: 30 ~ 18000 Hz
  • Dodatkowe funkcje: przełącznik wyciszania mikrofonu, regulacja głośności, przycisk zmiany trybu
  • Dołączone akcesoria: kabel USB-C – USB-A, statyw/tripod
  • Waga: ~ 630 g

Darmowa dostawa kurierem do domu lub Paczkomatu InPost. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.