Biurko Ultradesk FRAG XXL 159 x 75 cm w promocji za 459 zł (260 zł taniej)

ultradesk frag xxl

W sklepie RTV EURO AGD pojawiła się właśnie bardzo dobra promocja na obszerne biurko Ultradesk FRAG XXL. Przy użyciu kodu rabatowego podanego w poniższym boxie, cena za mebel wynosi 459 zł. Dodatkowo otrzymujemy podkładkę na cały blat biurka. Ultradesk FRAG XXL posiada uchwyt na słuchawki, na napoje, półkę na listwę zasilającą oraz uchwyt na pady.

Kup Ultradesk FRAG XXL

Dostawa kurierem jest darmowa. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2023 do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów. Możliwe jest również rozłożenie zakupy na 20 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.