Biurko gamingowe Ultradesk FRAG XXL dostępne w promocji za 399 zł (ok. 220 zł taniej)

Biurko Ultradesk FRAG XXL

W sklepie RTV Euro AGD trwa promocja na biurko gamingowe Ultradesk FRAG XXL. Można je obecnie kupić z pomocą kodu rabatowego za 399 zł, czyli aż 220 zł mniej w stosunku do ceny w konkurencyjnych sklepach. Cena z kodem obowiązuje do 08.11.2023 do godziny 23:45. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Ultradesk FRAG XXL

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Wymiary: 160 cm × 76 cm × 75 cm
  • Kolor: czarny
  • Grubość blatu: 18 mm
  • Elementy dodatkowe: uchwyt na słuchawki, uchwyt na napoje, półka na listwę zasilającą, uchwyt na pady
  • Dodatkowe informacje: podkładka pod mysz na całym blacie, wzmocniona konstrukcja, powierzchnia carbon, regulowane stópki
  • Waga: 27 kg

Darmowa dostawa kurierem do domu. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.