Biurko gamingowe Ultradesk GRAND 160 x 75 cm w promocji za 509 zł (aż 390 zł taniej)

ULTRADESK GRAND

W sklepie RTV EURO AGD pojawiła się świetna promocja na biurko gamingowe. Ultradesk GRAND z dużym blatem o wymiarach 160 x 75 cm przy wykorzystaniu kodu rabatowego widocznego w boxie poniżej dostaniemy w rekordowo niskiej cenie 509 zł! Biurko posiada manualną regulację wysokości i gruby pulpit z powłoką ochronną. W zestawie otrzymujemy dedykowaną podkładkę.

Kup Ultradesk GRAND

Dostawa kurierem jest darmowa. Zakup można rozłożyć nawet na 30 rat 0%. Promocja potrwa do 14 września 2023 do godziny 23:45, lub do wyczerpania puli kodów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.