Biurko gamingowe Ultradesk LEVEL V2 dostępne w promocji za 679 zł (170 zł taniej)

Ultradesk LEVEL V2

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała limitowana promocja na biurko gamingowe Ultradesk LEVEL V2. Konstrukcję o elektronicznie regulowanej wysokości kupimy obecnie, z pomocą specjalnego kodu rabatowego, za 679 zł — aż 170 zł taniej, niż wynosi cena bazowa. Cena promocyjna obowiązuje do 21.09.2023 do godziny 23:45 lub do wyczerpania puli kodów, więc radzimy się spieszyć! Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Ultradesk LEVEL V2

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Wymiary: 140 cm × 72-117 cm × 68 cm
  • Kolor: czarny
  • Grubość blatu: 15 mm
  • Elementy dodatkowe: uchwyt na słuchawki, uchwyt na napoje, uchwyt na pady
  • Dodatkowe informacje: wzmocniona konstrukcja, dołączona podkładka w rozmiarze XL, elektryczna regulacja wysokości biurka, panel sterowania, siatka na kable
  • Waga: 30 kg

Darmowa dostawa kurierem do domu. Biurko można również odebrać stacjonarnie w wybranym salonie RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.