Biurko gamingowe Ultradesk Pulsar dostępne w promocji za 499 zł (100 zł taniej)

Ultradesk Pulsar

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała promocja na Ultradesk Pulsar. Biurko gamingowe w kolorze czarnym można obecnie kupić za 499 zł, czyli aż 100 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 11.12.2023 r. do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Ultradesk Pulsar

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Wymiary: 120 cm × 55 cm – 81 cm× 60 cm
  • Kolor: czarny
  • Elementy dodatkowe: uchwyt na słuchawki, uchwyt na napoje, półka na listwę zasilającą, uchwyt na pady
  • Dodatkowe informacje: elektroniczna regulacja wysokości, regulowane stopki, system porządkowania kabli, uchwyt na słuchawki
  • Waga: 29 kg

Darmowa dostawa kurierem do domu. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.