Biurko gamingowe Ultradesk RACER 120 x 64 cm w promocji za 519 zł (80 zł taniej)

ultradesk racer

W sklepie RTV EURO AGD pojawiła się dobra oferta na biurko gamingowe. Ultradesk RACER z blatem o wymiarach 120 x 64 cm jest aktualnie dostępne w cenie 519 zł przy wykorzystaniu kodu rabatowego podanego w boxie poniżej. Biurko posiada podświetlenie LED, dwa uchwyty na słuchawki oraz wytrzymały pulpit. W zestawie podkładki w czterech kolorach.

Kup Ultradesk RACER

Promocja potrwa do 13 września 2023 (dzisiaj) do godziny 23:45 lub do wyczerpania puli kodów. Darmowa dostawa kurierem. Zakup można rozłożyć na 20 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.