Pudełkowe wydanie Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a na PS4 i PS5 dostępna za 39 zł

Uncharted Kolekcja Nathana Drake'a PS4

W RTV Euro AGD można właśnie dorwać tanio Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a. Zestaw trzech pierwszych gier z serii kosztuje tam 39 zł. Zdecydowanie warto, bo to jedne z najlepszych tytułów ekskluzywnych PlayStation.

Kup Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a

Cena dostawy kolekcji wynosi 9,90 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.