Pudełkowe wydanie Watch Dogs Legion na PlayStation i Xboxy dostępne już od 19,99 zł

watch dogs legion ps xbox

Na Allegro pojawiła się właśnie świetna okazja na Watch Dogs Legion. Pudełkowe wydanie gry jest dostępne w cenie 19,99 zł w wersji na PlayStation, oraz w podobnie niskiej cenie 24,99 zł w wersji na konsole Xbox. Warto dodać, że wersja PS4 jest kompatybilna z PS5, natomiast wersja Xbox One zadziała na Xbox Series X.

Kup Watch Dogs Legion

Dostawa od 8,99 zł. Posiadając pakiet Allegro Smart, dostawa jest darmowa przy zakupach powyżej 45 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.