Wolfenstein: Alt History Collection na Xboxa dostępne za 27 zł! Zgarnij 4 świetne gry aż… 263 zł taniej

Wolfenstein: Alt History Collection

Właśnie wystartowała genialna promocja na Wolfenstein: Alt History Collection. Zestaw czterech gier w postaci The New Order, The Old Blood, The New Colossus oraz Youngblood na Xboxy (Xbox One, Xbox Series X|S) można obecnie kupić za ok. 27 zł, czyli aż 263 zł taniej względem ceny w Xbox Store. Aby dokonać zakupu za tak niewielkie pieniądze, czytaj dalej.

Wolfenstein: Alt History Collection tanio na konsole Xbox One i Xbox Series X|S – gra już od 27 zł

Aby zgarnąć Wolfenstein: Alt History Collection za ok. 27 zł, kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

Zakup Wolfenstein: Alt History Collection to rewelacyjna szansa na ogranie aż czterech świetnych tytułów osadzonych w alternatywnym uniwersum. W tej cenie zdecydowanie warto uzbroić się w taki zestaw. Klucze wyprzedają się na pniu, dlatego nie warto odkładać zakupów na później. Nic, tylko brać!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.