Wydanie pudełkowe Cyberpunka 2077 na PC i Xboxa dostępne od 79 zł

Cyberpunk 2077 PC Xbox

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie ciekawa oferta na Cyberpunka 2077. Gra w wydaniu pudełkowym jest dostępna od 79 zł. Niestety PC-towy egzemplarz fizyczny produkcji nie zawiera płyty, a kod do pobrania na GOG-a.

Kup Cyberpunk 2077

Dostawa gry do domu lub do wybranego punktu odbioru kosztuje 9,90 zł. Można ją też odebrać za darmo w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.