Wydanie pudełkowe Need for Speed Unbound dostępne za 119 zł na PC, PS5 i Xbox Series X

NFS Unbound PC Xbox Series X PS5

W Neonecie i Empiku pojawiła się właśnie ciekawa wyprzedaż pudełkowych wydań Need for Speed Unbound. Za grę na PC, PS5 i Xboxa Series X przyjdzie nam zapłacić w promocyjnej cenie 119 zł. Zdecydowanie warto rozważyć więc taką ofertę!

Kup Need for Speed Unbound

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa przy zamówieniu z każdego z powyższych sklepów. Grę można też odebrać w salonach stacjonarnych Neonetu i Empika.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.