Hitowe gry na PS4 i PS5 od 29 zł w polskich sklepach! Zebraliśmy najlepsze promocje

Gran Turismo Sport Returnal Spider-Man Miles Morales

Zaczynający się okres wakacyjny to idealny moment na złapanie oddechu i spędzenie odrobiny wolnego czasu przed najciekawszymi grami. Fajnie byłoby nabywać je po atrakcyjniejszych niż standardowe cenach, a właśnie zrodziła się ku temu idealna okazja. Przy aktualnych promocjach polskie sklepy oferują bowiem hitowe tytuły na PS4 oraz PS5 już od 29 zł.

Gry na PS4 i PS5 do 40 zł

Gry na PS4 i PS5 do 80 zł

Gry na PS4 i PS5 do 120 zł

Gry na PS4 i PS5 do 200 zł

Powyższe listy są dosyć długie, więc każdy powinien wybrać z nich coś dla siebie. Któraś z przecenionych gier szczególnie wpadła Wam w oko? Dajcie nam znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.