Miesiąc Xbox Game Pass PC lub 20 dni Ultimate za darmo przy zakupie 4 Monsterów w Żabce

Xbox Game Pass PC promocja Monster w Żabce

W sklepach sieci Żabka wystartowała kapitalna promocja, w ramach której można zgarnąć miesiąc subskrypcji Xbox Game Pass na PC (konwersja na 20 dni Ultimate jest możliwa) zupełnie za darmo. Aby skorzystać z okazji, należy kupić 4 dowolne napoje Monster o pojemności 0,5 L i zeskanować przy kasie swój kod aplikacji Żappka. Klucz do aktywacji abonamentu pojawi się we wspomnianej aplikacji w sekcji Monster x Xbox pokazanej na poniższym zrzucie ekranu. Kody są przeznaczone dla wszystkich, czyli zarówno nowych, obecych jak i powracający użytkowników usługi Microsoftu.

Xbox Game Pass PC promocja Monster w Żabce
Promocja Monster x Xbox w sklepach sieci Żabka

Oferta trwa do 12 października lub momentu wyczerpania puli 50 tysięcy kluczy na Xbox Game Pass PC. Osoby, które posiadają już na swoim koncie abonament Xbox Game Pass Ultimate również mogą aktywować promocyjny kod na miesiąc Xbox Game Pass PC, ale zgodnie z obowiązującym obecnie przelicznikiem zostanie on automatycznie przekonwertowany na 20 dni Ultimate.

Na jednym koncie Żappka można skorzystać z promocji tylko raz, natomiast otrzymany klucz należy aktywować najpóźniej do 30 stycznia 2022 roku. Regulamin akcji Monster x Xbox jest dostępny pod tym adresem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.