Xbox Series S z trzema dodatkami dostępny za 1079 zł! Możliwe 20 rat 0%

Xbox Series S - dodatki do gier Fortnite, Fall Guys, Rocket League

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się właśnie promocja na budżetową konsolę Xbox Series S w zestawie z dodatkami do gier Fortnite, Fall Guys oraz Rocket League. Po obniżce sprzęt kosztuje teraz zaledwie 1079 zł. Ewentualnie można go również zakupić w 20 ratach 0%.

Kup Xbox Series S z dodatkami do trzech gier

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa. Konsolę można też odebrać w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.