Xbox Series S z trzema dodatkami dostępny za 1099 zł! Możliwe 10 rat 0%

Xbox Series S + dodatki do gier Fortnite + Rocket League + Fall Guys

W sklepie Media Expert ruszyła rewelacyjna promocja na konsolę Xbox Series S w zestawie z dodatkami do trzech gier: Fortnite, Fall Guys oraz Rocket League. Pakiet można obecnie kupić za 1099 zł, czyli o ponad 350 zł taniej niż zwykle. Zainteresowanym radzimy się spieszyć – promocja jest świetna, więc zapewne długo nie potrwa.

Kup Xbox Series S z dodatkami do trzech gier

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert również nic nie kosztuje. Zestaw można też kupić nawet do 10 odroczonych rat 0%.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.