Xbox Series S z dodatkowym padem, 3 msc Xbox Game Pass Ultimate i Play & Charge Pack za 1199 zł! Możliwe 30 rat 0%

Xbox Series S z dodatkowym padem, 3 msc Xbox Game Pass Ultimate

W sklepie Media Expert ruszyła świetna promocja na konsolę Xbox Series S w zestawie z dodatkowym padem, 3 miesiącami Xbox Game Pass Ultimate oraz akcesorium Play & Charge Pack, pozwalającym na granie i jednoczesne ładowanie kontrolera.

Cały pakiet można teraz kupić za 1199 zł, co jest obniżką aż o 400 zł względem ceny regularnej. Promocja ograniczona czasowo, dlatego radzimy się spieszyć!

Kup Xbox Series S z dodatkowym padem, 3 msc Xbox Game Pass Ultimate i Play & Charge Pack

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert. Zestaw można też kupić nawet na 30 rat 0% z pierwszą płatnością dopiero w sierpniu 2024.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.