OKAZJA: Xbox Series S dostępny od 1091,55 zł w 20 ratach 0%!

Xbox Series S

W polskich sklepach rozpoczęły się fenomenalne promocje na konsolę Xbox Series S. Sprzęt można kupić już od 1091,55 zł w 20 odroczonych ratach 0%. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo oferty raczej długo nie potrwają!

Kup Xboxa Series S

W Media Expert i RTV EURO AGD obowiązuje dodatkowa promocja: kupując sprzęt na 20 rat 0%, sklep zapłaci za nas jedno zobowiązanie, dzięki czemu finalnie zapłacimy jeszcze mniej – 1091,55 zł. Pierwszą ratę można uregulować dopiero za 6 miesięcy od momentu zakupu.

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych (z wyjątkiem Allegro i OleOle, bo oni działają tylko internetowo).

PS. Do pary z nowym Xboxem Series S idealnie dopasuje się drugi kontroler – obecnie w Microsoft Store trwają przeceny na pady i można je kupić już od 188,30 zł z wysyłką.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.