OKAZJA: Xbox Series S z grą Just Dance 2023 dostępny za 1199 zł (350 zł taniej)

Xbox Series S + Just Dance 2023

W sklepie Media Markt ruszyła świetna promocja na konsolę Xbox Series S w zestawie z grą Just Dance 2023. Pakiet można obecnie kupić za 1199 zł, czyli o 350 zł taniej względem ceny regularnej. Promocja trwa do 18 września do 9:00 lub wyczerpania zapasów.

Kup Xbox Series S z Just Dance 2023

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Markt. Zestaw można też kupić nawet na 60 rat z pierwszą płatnością dopiero po pół roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.