Xbox Series S dostępny za 1189 zł w polskich sklepach! Możliwe 10 rat 0%

Xbox Series S

W kilku polskich sklepach wystartowała świetna promocja na konsolę Xbox Series S. Sprzęt można obecnie kupić za 1189 zł i to nawet w 10 ratach 0%. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo w tym roku lepsza okazja może się już nie trafić!

Kup Xboxa Series S

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa w każdym z wymienionych sklepów. W Media Expert można dodatkowo odbierać zamówienia osobiście w salonach stacjonarnych i zrobić zakupy na 10 rat 0% z pierwszą płatnością dopiero po pół roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.