Xbox Series S dostępny za… 36 zł miesięcznie! W zestawie 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Series S + Xbox Game Pass Ultimate

W sklepie RTV EURO AGD ruszyła bardzo fajna promocja na Xboxa Series S w zestawie z 3 miesiącami Xbox Game Pass Ultimate. Takowy pakiet kosztuje teraz 1099 zł, ale w 30 ratach 0% – które oferuje sklep – można mieć tę konsolę za 36 zł z groszami miesięcznie. To kapitalna okazja, a miesięczna rata jest tak niska, że większość osób nawet jej nie odczuje.

Kup Xbox Series S + 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate

Kupując konsolę na raty 0%, pierwszą ratę zapłacisz dopiero w sierpniu, także przez kilka miesięcy sprzęt będziesz mieć niejako za darmo. Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.